Jednostki administracyjne z Tłumaczem on-line języka migowego na terenie całej Polski:




Organy administracji rządowej:


Główny Inspektorat Sanitarny Targowa 65, 03-729 Warszawa
Główny Inspektorat Transportu Drogowego Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego Krucza 38/42, 00-926 Warszawa
Ministerstwo Cyfryzacji   link na stronę
Ministerstwo Energii Krucza 36, 00-522 Warszawa
Ministerstwo Sprawiedliwości
Narodowe Centrum Kultury
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Organy administracji publicznej:


Centralne Biuro Antykorupcyjne:
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Warszawie ul. Poleczki 3, 02-822 Warszawa
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Białymstoku ul. Gen. Władysława Andersa 46B, 15-113 Białystok
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Gdańsku ul. Kartuska 385 b, 80-125 Gdańsk
Bydgoszcz, Wydział Zamiejscowy Delegatury CBA w Gdańsku, ul. Siedlecka 10, 85-403, Bydgoszcz
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Katowicach ul. 1 Maja 123, 40-235 Katowice
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Krakowie ul. Fabryczna 18, 31-553 Kraków
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Lublinie ul. Gliniana 7, 20-616 Lublin
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Łodzi ul. Rzgowska 34/36, 93-172 Łódź
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Poznaniu ul. Wichrowa 20, 60-449 Poznań
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie ul. Wspólna 1, 35-205 Rzeszów
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Szczecinie ul. Żołnierska 4d, 71-210 Szczecin
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego we Wrocławiu ul. Rodakowskiego 6, 51-637 Wrocław


Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych (PFRON):
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Mazowiecki al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa (3 piętro)
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Kujawsko-Pomorski ul. Szosa Chełmińska 30, 87-100 Toruń
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Lubelski ul. Władysława Kunickiego 59, 20-422 Lublin
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Lubuski ul. Bohaterów Westerplatte 11, 65-034 Zielona Góra
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Łódzki ul. Kilińskiego 169, 90-353 Łódź
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Opolski ul. Katowicka 55, 45-061 Opole
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki ul. Rejtana 10, 35-310 Rzeszów
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podlaski ul. Fabryczna 2, 15-483 Białystok
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Pomorski al. Grunwaldzka 184, 80-266 Gdańsk
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Śląski pl. Grunwaldzki 8-10/8, 40-950 Katowice
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Świętokrzyski al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Warmińsko-Mazurski ul. A. Mickiewicza 21/23, 10-508 Olsztyn
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski ul. Lindego 6, 60-573 Poznań
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski al. Powstańców Wielkopolskich 33, 70-111 Szczecin
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Dolnośląski ul. Szewska 6/7, 50-053 Wrocław

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Delegatura UKE w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa
Delegatura UKE w Białymstoku ul. Warszawska 1a, 15-062 Białystok
Delegatura UKE w Bydgoszczy ul. Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz
Delegatura UKE w Gdyni ul. Kielecka 103, 81-650 Gdynia
Delegatura UKE w Kielcach ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielce
Delegatura UKE w Krakowie ul. Świętokrzyska 12, 30-015 Kraków
Delegatura UKE w Lublinie ul. Zana 38 C, 20-601 Lublin,
Delegatura UKE w Łodzi ul. Nawrot 8, 90-039 Łódź
Delegatura UKE w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Delegatura UKE w Opolu
ul. Łokietka 2, 45-563 Opole
Delegatura UKE w Poznaniu
ul. Kasprzaka 54, 60-245 Poznań
Delegatura UKE w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 17, 35-068 Rzeszów
Delegatura UKE w Siemianowicach Śląskich
ul. Walerego Wróblewskiego 75, 41-106 Siemianowice Śląskie
Delegatura UKE w Szczecinie
Al. Wyzwolenia 70, 71-506 Szczecin
Delegatura UKE we Wrocławiu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-17, 50-044 Wrocław
Delegatura UKE w Zielonej Górze
ul. J. Dąbrowskiego 12, 65-021 Zielona Góra


Pozostałe organy administracji samorządowej:
 

Warszawa:

 

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu M.St. Warszawy ul. Leona Kruczkowskiego 200-412 Warszawa
Biuro Administracyjne ul. Senatorska 27, 00-099 Warszawa
Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ul. Młynarska 43/45 01-170 Warszawa
Biuro Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności ul. Kredytowa 3, 00-056 Warszawa
Biuro Edukacji ul. Wojciecha Górskiego 7 00-033 Warszawa
Biuro Geodezji i Katastru
ul. Sandomierska 12 02-567 Warszawa
Biuro Gospodarki Nieruchomościami
pl. Sokratesa Starynkiewicza 7/9 (II piętro)
Biuro Gospodarki Odpadami ul. Wierzbowa, 900-094 Warszawa
Biuro Infrastruktury
ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa
Biuro Kadr i Szkoleń
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Kultury
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Mienia Miasta i Skarbu Państwa
ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Ochrony Środowiska
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Organizacji Urzędu ul. Senatorska 27 (II piętro) 00-099 Warszawa
Biuro Polityki Lokalowej ul. Canaletta 2, 00-099 Warszawa
Biuro Polityki Mobilności i Transportu
ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa
Biuro Polityki Zdrowotnej
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Biuro Pomocy i Projektów Społecznych ul. Niecała 2 00-098 Warszawa
Biuro Rady m.st. Warszawy pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Biuro Rozwoju Gospodarczego
ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa
Biuro Sportu i Rekreacji pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Biuro Spraw Dekretowych
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” ul. Nowolipie 26B, 01-011 Warszawa
Centrum Komunikacji Społecznej ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Centrum Obsługi Podatnika ul. Obozowa 57, 01-161 Warszawa
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy ŚRÓDMIEŚCIE im. Prof. Andrzeja Tymowskiego m.st. Warszawy ul. Konwiktorska 3/5, 00-217 Warszawa
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa” ul. Zofii Nałkowskiej 11, 01-886 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej „Chemik” ul. Władysława Korotyńskiego 10, 02-121 Warszawa
Dział Oparcia Społecznego ul. Żytnia 75/77, 01-149 Warszawa
Dział Pomocy Osobom Bezdomnym ul. Karolkowa 58A, 01-193 Warszawa
Dział Wsparcia i Pomocy Rodzinie aleja „Solidarności” 102, 01-016 Warszawa
Gabinet Prezydenta pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Miejski Rzecznik Konsumentów
ul. Canaletta 2, 00-099 Warszawa
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m.st Warszawy
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy ul. Rozłogi 10, 01-303 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy  ul. Marywilska 44C, 03-042 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy  (II) ul. Vincenta van Gogha 7, 03-188 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy  ul. Przybyszewskiego 80/82 01-824 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Falęcka 1002-547 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (Filia nr I) ul. Iwicka 19, 00-735 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (Filia nr II) ul. Wiktorska 83/87, 02-582 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ul. Przemyska 11, 02-361 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy PRAGA POŁUDNIE m.st. Warszawy (Filia nr I) ul. Wiatraczna 11, 04-366 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe (Filia nr II) ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy ul. Karola Szymanowskiego 6/61, 03-477 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy (Filia nr I) ul. Groszkowskiego 5, 03-475 Warszawa
Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ (Filia nr II) ul. B. Brechta 15 lok. 31, 03-478 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Karola Szymanowskiego 6/61, 03-477 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy ul. Stojanowska 12/14, 03-558 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (Filia nr I) ul. św. Wincentego 87, 03-291 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy plac Czerwca 1976 Roku 1, 02-495 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ul. Cybisa 7, 02-784 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy ul. 1 Praskiego Pułku 21 a, 04-053 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ul. Przyczółkowa 27A, 02-968 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy ul. Czereśniowa 35, 02-457 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ul. J. Bema 91, 01-233 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-670 Warszawa
Ośrodek Wsparcia dla Seniorów „Pod Jaworami” ul. Zawiszy 5, 01-167 Warszawa
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami PIKON aleja „Solidarności” 93, 00-144 Warszawa
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PIKONI ul. 11- Listopada 15b, 04-119 Warszawa
Punkt Obsługi Mieszkańców
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Punkt Obsługi Stypendystów Sportowych pl. Defilad 1 pok. 1123, 00-901 Warszawa
Sąd Apelacyjny w Warszawie ul. Inflancka 4C bud D, 00-189 Warszawa
Sąd Apelacyjny w Warszawie Plac Krasińskich 2/4/6, 00-207 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie ul. Terespolska 15A, 03-813 Warszawa
Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych SCON ul. Andersa 5, 00-147 Warszawa
Urząd Dozoru Technicznego  ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa
Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy ul. Powstańców Śląskich 70, 01-381 Warszawa
Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy ul. Modlińska 197 03-122 Warszawa
Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy ul. Stefana Żeromskiego 29 01-882 Warszawa
Urząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy ul. Rakowiecka 25/27 02-517 Warszawa
Urząd dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ul. Grójecka 17a 02-021 Warszawa
Urząd Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy ul. Grochowska 274 03-841 Warszawa
Urząd Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy ul. Kłopotowskiego 15 03-708 Warszawa
Urząd Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy al. Chruściela „Montera” 28 04-401 Warszawa
Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy ul. Nowogrodzka 43 00-691 Warszawa
Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy ul. Ludwika Kondratowicza 20 00-983 Warszawa
Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy pl. Czerwca 1976 r. nr 1 02-495 Warszawa
Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 02-777 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy ul. 1 Praskiego Pułku 33 05-075 Warszawa-Wesoła
Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ul. Stanisława Kostki Potockiego 11 02-958 Warszawa
Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy al. Krakowska 257 02-133 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy al. Solidarności 90 01-003 Warszawa
Urząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy ul. Juliusza Słowackiego 6/8 01-627 Warszawa
Urząd Pracy m.st. Warszawy
ul. Ciołka 10A, 01-402 Warszawa
Urząd Pracy m.st Warszawy
ul. Grochowska 171B, 04-111 Warszawa
Urząd Pracy m.st. Warszawy (dział obsługi OzN)
ul. Młynarska 37a, 05-077 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego – Archiwum ul. Smyczkowa 14, 02-678 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego m.st. Warszawy ul. Jezuicka 1/3, 00-281 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Śródmieście ul. Władysława Andresa 5, 00-147 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Praga Północ ul. Kłopotowskiego 1/3, 03-718 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Wawer ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Mokotów ul. Falęcka 10, 02-547 Warszawa
Urząd Transportu Kolejowego Oddział Terenowy w Warszawie al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie WCPR
ul. Lipińska 2, 01-833 Warszawa
Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie WCPR
Al. Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa
Wydział Miejskiego Rzecznika Konsumentów ul. Senatorska 27 (I piętro), 05-077 Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
ul. Bema 70, 01-225 Warszawa
 

Pozostałe miejscowości:

 

Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi
Sąd Rejonowy w Bochni ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia
Sąd Rejonowy w Braniewie ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo
Sąd Rejonowy w Bytomiu
ul. Piekarska 1, 41-902 Bytom
Starostwo Powiatowe w Chojnicach ul. 31 Stycznia 56, 89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy w Chrzanowie al. Henryka 23, 32-500 Chrzanów
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Ciechanowie ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów
Sąd Rejonowy w Cieszynie ul. Garncarska 8, 43-400 Cieszyn
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy – Zamiejscowy VII Wydział Ksiąg Wieczystych ul. Sportowa 10, 32-070 Czernichów
Sad Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Jakuba Bojki nr 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska,
Sąd Okręgowy w Elblągu
ul. Płk. Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg
Sąd Okręgowy w Elblągu Plac Konstytucji 1, 82-300 Elbląg
Gmina Miasto Ełk
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk
Gmina Miejska w Giżycku al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko
Urząd Miejski w Halinowie ul. Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów
Sąd Rejonowy w Iławie ul. Mikołaja Kopernika 4B, 14-200 Iława
Sąd Rejonowy w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 74, 28-300 Jędrzejów
Sąd Rejonowy w Kielcach ul. Warszawska 44, 25-312 Kielce
Sąd Apelacyjny w Krakowie Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków
Sąd Okręgowy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Krzeszowicach pl. Kulczyckiego 1, 32-065 Krzeszowice
Sąd Rejonowy w Kwidzynie Plac Plebiscytowy 1, 82-500 Kwidzyn
Sąd Rejonowy w Limanowej ul. Józefa Marka 19, 34-600 Limanowa
Kuratorium Oświaty w Lublinie
ul. 3 Maja 6, 20-078 Lublin
Urząd Gminy Miasta Marki al. Marsz. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Piekarska 1, 41-902 Mikołów
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim ul. Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Starostwo Powiatowe w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6, 06-500 Mława
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu ul. dr Juliana Smolika 1, 33-300 Nowy Sącz
Sąd Rejonowy w Olkuszu K. K. Wielkiego 45, 32-300 Olkusz
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Ostrołęce ul. Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 15, 07-410 Ostrołęka
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Płocku ul. Kolegialna 15, 09-402 Płock
Poznańskie Centrum Świadczeń ul. Wszystkich Świętych 1, 61-843 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań
Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków
Sąd Rejonowy w Pułtusku ul. Rynek 37, 06-100 Pułtusk
Starostwo Powiatowe w Pultusku
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11, 06-100 Pułtusk
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Radomiu ul. S. Żeromskiego 53, 26-600 Radom
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu ul. Bolesława Limanowskiego 134, 26-612 Radom
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej ul. Bukowa 5A, 41-700 Ruda Śląska
Sąd Rejonowy w Sandomierzu ul. Kościuszki 2a, 27-600 Sandomierz
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Siedlcach ul. Piłsudskiego 38, 08-110 Siedlce
Sąd Rejonowy w Skierniewicach ul Reymonta 12/14, 96-100 Skierniewice
Urząd Miejski w Strzegomiu ul. Rynek 38, 58-150 Strzegom
Sąd Rejonowy w Świebodzinie Park Chopina 3, 66-200 Świebodzin
Urząd Miasta Świnoujście ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście
Sąd Rejonowy w Tarnowie ul. Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów
Sąd Rejonowy w Turku ul. Legionów Polskich 4, 62-700 Turek
Sąd Rejonowy w Wadowicach ul. Żwirki i Wigury 9, 34-100 Wadowice
Powiat Wołomiński
ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin
Sąd Rejonowy w Zakopanem ul. Gimnazjalna 13, 34-500 Zakopane
Sąd Rejonowy w Zawierciu ul. Leśna 4, 42-400 Zawiercie
Urząd Miasta Ząbki ul. Wojska Polskiego 10, 00-001 Ząbki
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Podgórna 22, 65-424 Zielona Góra (parter – Biuro Obsługi Interesanta)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Gen. J. Dąbrowskiego 41,  65-021 Zielona Góra (pok. nr 208)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Artura Grottgera 7, 65-018 Zielona Góra (pok. nr 14)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Długa 13, 65 – 401 Zielona Góra (pok. nr 215)
Urząd Miasta Zielona Góra  ul. Bohaterów Westerplatte 23, 65-078 Zielona Góra (pok. 223)
Zarząd Dróg Wojewódzkich al. Niepodległości 32, 65-042 Zielona Góra
Sąd Rejonowy w Żarach ul. Spokojna 29, 68-200 Żary
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żyrardowie
ul. 1 Maja 60, 96-300 Żyrardów
Starostwo Powiatowe w Żyrardowie ul. Bolesława Limanowskiego 45, 96-300 Żyrardów
Urząd Miasta Żyrardowa Plac Jana Pawła II 1, 96-300 Żyrardów





Placówki lecznicze z Tłumaczem on-line języka migowego:


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 ul. 1 Praskiego Pułku 8, 05-075 Warszawa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP
ul. Czerniakowska 231, 00-416 Warszawa
Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych ul. Radzymińska 101, 03-548 Warszawa
Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka sp.z o.o. ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ ul. Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa
Szpital Specjalistyczny „INFLANCKA” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” ul. Inflancka 6, 00-189 Warszawa
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu ul. Wjazdowa 4, 26-600 Radom
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920. SPZOZ  ul. Konstytucji 3 Maja 17, 05-250 Radzymin
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920. – Szpital ul. Konstytucji 3 Maja 17, 05-250 Radzymin
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Siedlcach ul. Aleksandrowska 4, 08-110 Siedlce
Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. ul. Bolesława Limanowskiego 30, 96-300 Żyrardów
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, 07-200 Wyszków
Szpital Powiatowy w Zawierciu ul. Miodowa 14, 42-400 Zawiercie





Placówki świadczące usługi transportowe (w tym lokalny transport zbiorowy) z Tłumaczem on-line języka migowego:


Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Stacja metra Centrum, pawilon 2010b, 00-110 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM ul. Kasprowicza 145, 01-949 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Pawilon handlowy nr 1012, u zbiegu ul. Targowej i pl. Wileńskiego, północna część pasażu handlowego. Wejście od ul. Świetych Cyryla i Metodego (okolice cerkwi).
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Stacja metra Świętokrzyska, Świętokrzyska – lok, Warszawa 1000G, 00-108 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM ul. Żelazna 61 00-848 Warszawa
Szybka Kolej Miejska sp. z o.o al. Jerozolimskie 125, 02-017 Warszawa






Dostawcy usług telekomunikacyjnych i inne przedsiębiorstwa z Tłumaczem on-line języka migowego:



Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kamińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Podgórna 7-9, 41-902 Bytom
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Armii Wojska Polskiego 41B, 22-100 Chełm
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Śląska 6, 42-200 Częstochowa
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Gospody 19, 80-344 Gdańsk
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Czapli 9, 44-122 Gliwice
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kosynierów Gdyńskich 51, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Józefa Włodka 7, 86-302 Grudziądz
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA Aleja Wojska Polskiego 53A, 62-800 Kalisz
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Sowińskiego 46, 40-001 Katowice
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Fryderyka Chopina 16B, 62-500 Konin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tomasza Zana 38, 20-400 Lublin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Księżnej Anny 2, 18-400 Łomża
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Długosza 39, 90-001 Łódź
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tadeusza Gierzyńskiego 17, 09-100 Płock
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Juliusza Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza 45B, 70-001 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Monte Cassino 35, 72-600 Świnoujście
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Bitwy o Wał Pomorski 6, 33-100 Tarnów
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kosynierów Kościuszkowskich 4, 87-100 Toruń
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Powstańców Śląskich 123, 53-110 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Stefana Okrzei 2, 22-400 Zamość
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Księcia Władysława Opolskiego PU 1, 44-240 Żory
ELTRONIK Media sp. z o. o. ul. 3 Maja 3, 87-301 Brodnica







Inne jednostki z Tłumaczem on-line języka migowego:



Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Warszawie ul. Wawelska 56, 00-922 Warszawa
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ul. Pańska 3, 00-124 Warszawa
Nowy Teatr ul. Madalińskiego 10/16, 02-513 Warszawa
Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków 
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków
Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz
Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT w Poznaniu ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań
Muzeum Mazowieckie w Płocku ul. Tumska 8, 09-402 Płock
Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach
ul. Piłsudskiego 37, 16-500 Sejny







Tłumacz on-line języka migowego – tłumaczenie stron internetowych:



Ministerstwo Cyfryzacji – link na stronę